Szanowni Zolytnicy i Zolytnice

Najbardziej roztańczony Wieczorek Centrum Zapoznawczego Zolyty już za nami. Jak zwykle zabawa była udana, a tym razem jeszcze bardziej szalona! Spotkanie różniło się od pozostałych tym, iż z mojej strony nie było tyle przygotowań co zwykle. Konkursów było mało, a sponsorem Śląskie Centrum Kredytowe A.Guzior, jednak tym razem taka była idea spotkania.

Dużo tańca do utraty tchu i Disco-Polo w wydaniu max! Na początku naszego Zolytowania, niektórzy Zolytnicy nie byli przekonani czy wystarczy im sił na tyle skocznych kawałków.

Jak się później okazało tańczyli do białego rana, w butach, boso w koszulach i bez, w Kawiarni i przed nią! Z pełnym podziwem i szacunkiem muszę przyznać, że Zolytnicy i Zolytnice to Lwy i Lwice parkietu. Jak każdy wieczorek i tym razem przyniósł kilka niespodzianek, Pani Maria z Czerwionki wyrecytowała dla nas napisany wiersz w podzięce, za cudowną zabawę urodzinową. Dużym zaskoczeniem okazała się Pani Halinka z Knurowa, która ze złamaną ręką w gipsie przybyła na wieczorek, a Pan Marek z Gliwic ze spuchniętą nogą, po przygodzie z bietoniarką.

Jak zwykle wybraliśmy Najlepszą Zolytnicę i Zolytnika Wieczoru.

Tym razem Zolytnikiem został Dawid 35lat z Bełku oraz Mirka 51 z Leszczyn i w pełni zasłużyli na swoje medale, Pani Mirka zrobiła gwiazdę na parkiecie, a na następnym spotkaniu obiecała zatańczyć „na rurze” (tylko skąd ja wezmę taką rurę?). Przy tańcu pod linką, którą trzymałam razem z Panią Zosią 73 z Leszczyn gdzie Zolytnice i Zolytnicy czołgali się, kręcili,ślizgali na wszelkie możliwe sposoby, chcieli przejść pod linką. Ten konkurs wygrała Bożena 34 z Rybnika.

Dziękuję wszystkim uczestnikom, za tak liczne przybycie oraz Dj.Przemkowi Król, który na co dzień nie gra tylko Disco-Polo, a dla nas wyczarował jak zwykle to co było potrzebne. Z pełnym uznaniem dla jego talentu, profesjonalizmu polecam Przemka wszystkim tym, którzy planują Wesele, Urodziny, Kawalerskie i wszelakie Imprezy do skorzystania z jego usług.

Jest to młody człowiek wspierany przez żonę Dorotę, która dba o całą otoczkę i dobry humor męża, zorganizuje Państwu zabawę, o której na pewno nie zapomnicie. Ewa właścicielka Kawiarni Esencja również jest godna polecenia, poczęstowała nas tym razem pysznym ciastem truskawkowym (jeszcze mi ślinka leci…) i pyszną kawą. Jak zwykle się rozpisałam, a jeszcze chcę Państwa zaprosić na kolejną imprezę 24.05.14r. o godz.19:00 w Kawiarni Esencja w  sobotę na Całonocne „Piżama Party. 

Tym razem będzie dużo niespodzianek: łóżka, wojna na poduszki, przyciemnione światła i wiele innych atrakcji. Zapraszam wszystkie samotne serca. Każdy kto się przebierze w Piżamę lub Koszulę nocną otrzyma prezent. Na koniec mam smutną wiadomość dotyczącą naszego Zolytnika Ryszarda 57 z Szczygłowic, który tworzy kolejną parę z Zolytnicą Jadwigą 59 z Leszczyn, Zolytnik przebywa w szpitalu, jego stan jest dosyć poważny,a jednak stabilny. Zaprosiłam gościnnie naszą parę na „Piżama Party” jeżeli nasz Zolytnik wyzdrowieje do tego czasu (Piżama zostanie mu po szpitalu). Jeszcze raz dziękuję wszystkim, za tak cudowną zabawę, za liczne podziękowania, uściski, buziaki od Państwa, przekonuje mnie to do tego, że znalazłam kolejny cel w swoim życiu i staram się coraz bardziej podnosić poprzeczkę, by każdy Zolytnik był zadowolony z „Centrum Zapoznawczego Zolyty„, a nasze biuro rozwijało się coraz bardziej i inni samotni dołączali do naszego grona i mogli się ogrzać naszym ciepłem.                                                                                                                                           

 Z poważaniem Anna Guzior

Dodaj komentarz