Program Partnerski Swatka Anna

Jak zacząć zarabiać w Programie Partnerski Swatka Anna

W Programie Partnerskim Swatka Anna dostaniesz unikalny link lub kod, który będzie przypisany do Ciebie. Za polecenie moich produktów będzie można zarobić od 10% do 30% prowizji, a osoba, która kupi moje produkty za Twoim pośrednictwem otrzyma dodatkowo 10% zniżki. Uzbierana przez Ciebie prowizja będzie wypłacana raz w miesiącu – do 15. dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Ode mnie otrzymasz wszelkie materiały promocyjne, takie jak grafiki na strony internetowe, ulotki oraz plakaty. Wszystko zależy od sposobu promowania programu partnerskiego. Zdecyduj czy odpowiada Ci sposób online czy stacjonarny. Jeśli chcesz, możesz zapisać się do jednego i drugiego modelu.

Szczegóły programu partnerskiego zostały opisane także w regulaminie.

Oferuję dwie możliwości współpracy:

1. Rejestracja do Programu Partnerskiego Swatka Anna za pomocą strony internetowej. W tej opcji otrzymujesz unikalny link oraz wszystkie materiały promocyjne w formie elektronicznej. W systemie będziesz widzieć wysokość prowizji, ale nie będą dla Ciebie widoczne dane kupującego z Twojego polecenia. Rejestracji możesz dokonać tutaj.

2. Podpisana umowa bez konieczności rejestracji do Programu Partnerskiego Swatka Anna za pomocą strony internetowej. W tym modelu otrzymasz unikalny kod, który będziesz umieszczać na ulotkach lub plakatach. Aby prowizja naliczyła się poprawnie, klienci będą zobowiązani wpisywać kod ręcznie podczas składania zamówienia. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji napisz do mnie na adres kontakt@swatkaanna.pl

Swatka Anna – Anna Guzior-Rutyna

Nazywam się Anna Guzior-Rutyna. Od ponad 8 lat z powodzeniem swatam samotne serducha w Centrum Zapoznawczym Zolyty.

Jestem również coachem relacji i pomagam parom naprawiać ich związki. Jestem też autorką takich książek i e-booków jak: „Zolytowy Poradnik Randkowy”, „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż?”, „Jak znaleźć odpowiednią kobietę” i podręcznika dla par „Jak w 21 dni naprawić związek”, „Jak randkować bez wychodzenia z domu?”.

Oprócz tego pomagam kobietom oraz mężczyznom znaleźć odpowiedniego partnera i uczę skutecznego randkowania. A to wszystko dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu w zakresie relacji damsko-męskich.

W swojej ośmioletniej pracy połączyłam już wiele par, a innym osobom pomogłam podczas indywidualnych konsultacji w znalezieniu przyczyn bezowocnych oraz długoletnich poszukiwań drugiej połówki.