Eksperci

Anna Guzior-Rutyna

Tel.730 251 897

www.swatkaanna.pl

Pomagam kobietom i mężczyznom znaleźć odpowiedniego partnera, uczę skutecznego randkowania, dzięki wiedzy w zakresie relacji damsko-męskich i doświadczenia Swatki. Połączyłam wiele par, dzięki indywidualnym konsultacjom pomogłam kolejnym w znalezieniu przyczyn bezowocnych, długoletnich poszukiwań partnera.

Siódmy rok z powodzeniem swatam samotnych w Centrum Zapoznawczym Zolyty, jestem również coachem relacji. Działam na wielu płaszczyznach:

  • jestem autorką książek „Zolytowy Poradnik Randkowy”, oraz „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”?
  • tekstu piosenki „Scenariusz”, która ukazała się na płycie „Bydzie Impreza” zespołu Muzykanty,
  • jestem pomysłodawczynią kampanii #BezpiecznaRandka,

moje wywiady i kulisy pracy do tej pory znalazły się m.in. w takich mediach, jak: „Dzień Dobry TVN”,Pytanie na Śniadanie TVP2, „Po Godzinach” w TVT Telewizja Regionalna,Telewizja Silesia, TVP3 Olsztyn, Teleexpress, Nauka Jazdy TTV, Radio Silesia, Radio Olsztyn, Radio em, Polskie Radio RDC, Gazeta Wyborcza, Dziennik Zachodni, Świat Kobiety, Dobre Rady, Chwila dla Ciebie, Takie Jest Życie, Głos Seniora, Dar Seniora, Nasze Miasto Czerwionka-Leszczyny, Kurier, Tygodnik Regionalny Nowiny, Tygodnik Rybnicki, Kobieta ze Śląska.pl., Natemat.pl, Eska.pl, DziennikZachodni.pl, iknurów.pl, Rybnik.nasze.miasto.pl, se.pl,

Agnieszka Nortey
Tel. 509 214 140
www.agnieszkanortey.pl

Pomagam kobietom przedsiębiorczym w odkryciu ich stylu, który mówi że są ekspertami w swojej branży i zorganizowaniu ich garderoby, w taki sposób, aby zawsze miały się w co ubrać, oraz uczę jak łączyć ubrania w pełne zestawy, poprzez prowadzenie ich za rękę w moim indywidualnym programie zmiany wizerunku, który został uznany za bestseller roku 2018 przez Law Business Quality oraz wsparciu przy zakupach.

Będąc mamą i kobietą multifunkcyjną sama dobrze wiem, jakim zbawieniem jest oszczędność czasu każdego ranka i samopoczucie w tym co na sobie nosimy, taką zmianę też przeszły moje klientki, dlatego wiem, że to działa.

Stylizacją zajmuje się od 16 lat. Jestem autorką książki ‘’Stylowa Królowa. Jak mocą swojego wizerunku pokazać siłę swojej kobiecości I odzyskać życie na nowo’’. Jestem autorką podcastu Sekrety Wizerunku, który możesz wysłuchać na moim blogu oraz Spotify i ITunes.

Jestem Mistrzynią Polski w Stylizacji i Makijażu Haute Couture oraz Wicemistrzynią Polski w Makijażu Fotograficznym.

‘’Bądź tak samo piękna w środku jak i na zewnątrz’’

Wróżka Cesaria

www.wrozkacesaria.pl

e-mail: kontakt@wrozkacesaria.pl

tel. 506 098 225

 Doświadczona tarocistka, numerolog i doradca życiowy

 Na co dzień udzielam konsultacji ezoterycznych i wsparcia duchowego, przy wykorzystaniu dwóch podstawowych metod dywinacyjnych: kart Tarota oraz numerologii. Jednak wspomagam się Runami i kartami Lenormand. Jestem zawodowym ezoterykiem z wieloletnim doświadczeniem, dla mnie praca z kartami Tarota to przede wszystkim pasja i powołanie. Wysoka sprawdzalność moich przepowiedni, profesjonalne i indywidualne podejście do klienta oraz naturalna empatia, zrozumienie i wrażliwość na ludzkie cierpienie, sprawia że jestem jedną z najlepszych  tarocistek w Polsce.

 W swojej codziennej pracy, potrafię przy pomocy kart Tarota, numerologii i innych metod dywinacyjnych znaleźć przyczynę długiego singielstwa, podpowiedzieć gdzie i w jaki sposób szukać miłości, wskazać na co szczególnie uważać poznając nowe osoby. Nie tylko prognozuję poznanie miłości, ale również doradzam, wskazuję błędy i przestrzegam.

 W swoim dorobku zawodowym udzieliłam wywiadu takim mediom, jak: tygodnik „Chwila dla ciebie”, Radio Opole, Telewizja Regionalna TVT (program „Kobieta ze Śląska”) i portal informacyjny Rudaslaska.com. Czytelnicy dziennika „Super Express” i portalu informacyjnego „Silesia24.pl” znają mnie jako ekspert sporządzający horoskopy. Współpraca z „Super Expressem” zaowocowała ukazaniem się w 2020 roku albumu „Horoskopy i przepowiednie 2020”, w którym przedstawiłam swoje przepowiednie na cały rok kalendarzowy. W pierwszej połowie roku 2020 na rynku wydawniczym ukazały się dwie publikacje książkowe, w których  pojawiłam się gościnnie. Pierwsza na rynku pojawiła się książka Anny Guzior-Rutyny pt. „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”, do której udzieliłam wywiadu jako ekspert. Kolejną pozycją jest książka pod redakcją Ilony Adamskiej „Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet”. Aktualnie  pracuję nad wydaniem autorskiej talii kart Tarota.

Agnieszka Czajkowska-Wendorff

www.Proego.eu

Tel.501 314 231

 Psycholog, psychoterapeuta i coach, od ponad 8 lat pomagam zmieniać życie ludzi na lepsze. Wykładowca akademicki, nauczyciel dyplomowany z 17 letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą. Pasjonatka rozwoju osobistego, ukończyłam 5 kierunków studiów, piszę artykuły, występuję jako ekspert w telewizji, uważam, że na zmianę nigdy nie jest za późno. Na co dzień pracuję w gabinecie prywatnym, Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży oraz prowadzę sesje on-line. Współpracuję ze Szpitalami Tczewskimi S.A. Pomaga ludziom zwiększyć poczucie własnej wartości, pokonać bariery i ograniczenia. Prowadzę terapię indywidualną, par i rodzin, konsultacje psychologiczne, mediacje i psychoedukację, a także psychoterapię grupową, warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia dla firm. Prowadzę stronę na fb PRO Ego. Aktualnie pracuję nad kampanią społeczną przeciwko przemocy psychicznej. Zaangażowana  jestem w walkę z depresją dorosłych i młodzieży. Jestem  autorka szkolenia dla kobiet ” Wzmocnij poczucie własnej wartości”, które zmieniło życie uczestniczek na lepsze. Udzieliłam wywiadu do książki Anny Guzior-Rutyny: „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż?”.

EWA ELJASIŃSKA

tel. 503 489 274

facebook.com/ekowalska1

 Dietetyk kliniczny, na co dzień pracuję w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Czerwionce-Leszczynach oraz Rybniku. Motto,  którym  kieruję  się w pracy ze swoimi pacjentami, to: ,,Dieta powinna być tak smaczna, że sama chciałabym na niej być”. Swoją przygodę z dietetyką zaczęłam na kierunku zdrowie publiczne na Uniwersytecie Medycznym w Katowicach o specjalności dietetyka i to był strzał w dziesiątkę. Studia magisterskie odbyłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach na kierunku dietetyka o specjalności dietetyk kliniczny. Tytuł uzyskałam, broniąc pracę magisterską zatytułowaną ,,Wpływ diety na płodność”. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Gdy tylko mam możliwość, staram się uczestniczyć w szkoleniach i konferencjach dietetycznych. W pracy realizuję się w 100%. Lubię to, co robię – a najważniejsze, że każdego ranka z uśmiechem na twarzy do niej wychodzę.