Porady ekspertów

Porady ekspertów

Horoskop na Maj

Baran 21.03.-20.04.

Prognoza: Bardzo dobry miesiąc na zawieranie nowych znajomości. Los będzie ci sprzyjał i otworzy przed tobą nowe możliwości. Jest duża szansa, że na twojej drodze stanie osoba, która zagości w twoim życiu na długo.

Rada: Nie stój w miejscu, otwórz się na różne formy zawierania nowych znajomości. Skutecznym narzędziem w poznawaniu ludzi na tą chwilę będzie dla ciebie Internet.

Byk 21.04.-21.05.

Prognoza: Miesiąc brak zmian, zastoju i monotonni. Za bardzo skupiać się będziesz na swoich emocjach i przeżywaniu braku partnerstwa. Niektóre Byki czekać będą na kontakt byłego partnera, tym samym zamykając sobie drogę do rozpoczęcia nowej znajomości.

Rada:  Zamknij przeszłość raz na zawsze, gdyż to co było już nie wróci. Uświadom sobie, że niektóre drzwi są już zamknięte, a wywarzanie ich na siłę wywoła w tobie tylko negatywne emocje.

Bliźnięta 22.05.-21.06.

Prognoza: Czeka cię pozytywna odmiana losu. Jeśli od dawna zmagasz się z samotnością i pragniesz jakichkolwiek zmian, to w maju twoje marzenie się spełni. Zapoczątkujesz nową relację, która będzie pozytywnie rokować na przyszłość.

Rada: Nie trać wiary, bo wszystko się ułoży. Otwórz się na nowe znajomości i zaprezentuj się światu z jak najlepszej strony.

Rak 22.06.-22.07.

Prognoza: Długotrwała stagnacja oraz odczuwanie pustki i samotności może w tym miesiącu przybrać na sile. Brak bliskiej osoby może negatywnie wpływać na twoje samopoczucie i postrzeganie własnej osoby.

Rada:  Nie koncentruj się na brakach, tylko zastanów się co możesz zrobić, aby poprawić swoje samopoczucie. Zadbaj o swój stan duchowy.

Lew 23.07.-22.08.

Prognoza: Czeka cię nowa znajomość oparta na przyjemnościach, miłym spędzaniu czasu i zabawie. Szybko uzmysłowisz sobie, że nowo poznana osoba nie nadaje się na twojego stałego partnera, ale przy niej poczujesz się atrakcyjny, doceniony i wyjątkowy.

Rada:  Nawet jeśli pozornie wydawać ci się może, że trafiasz wciąż na niewłaściwe osoby, to postaraj się z każdej relacji wyciągnąć coś dobrego. Nie warto już na początku rezygnować.

Panna 23.08.-22.09.

Prognoza: Czeka cię bardzo trudny miesiąc. Istnieje duże ryzyko, że spragniony miłości i bliskości możesz padać ofiarą osób, które będą cię tylko wykorzystywać. Unikaj partnerów młodszych od siebie.

Rada: Bądź czujny. Więcej wymagaj, nie oddając siebie całego. Nie wierz w każde słowo, jeśli nie ma ono pokrycia w czynach.

Waga 23.09.-23.10.

Prognoza: Wreszcie zacznie się ruch. Pojawi się nie jedna okazja do zapoczątkowania nowej znajomości, a pod koniec miesiąca będziesz miał trudny wybór. Konkurencja będzie spora, a każdy z kandydatów będzie miał coś wartościowego tobie do zaoferowania.

Rada: Nie bujaj w obłokach, a myśl realistycznie. Pamiętaj, że dłuższe niezdecydowanie może sprawić, że nie będziesz miał w końcu spośród kogo wybierać.

Skorpion 24.10.-22.11.

Prognoza: W twoim zasięgu pojawi się osoba zainteresowana bliższą relacją, ale nie będzie miała nic konkretnego do zaoferowania. Uważaj na manipulacje ze jej strony, bo obiecywać będzie dużo, ale gorzej będzie z realizacją obietnic.

Rada: Nie koncentruj się zbyt długo na kimś kto wywołuje w tobie sprzeczne emocje. Nie warto zamykać się przed innymi, jeśli nie jesteś pewny kogoś kto manipuluje.

Strzelec 23.11.-21.12.

Prognoza: W twoim życiu pojawi się ktoś z przeszłości. Będziesz miał okazję powrotu do dawnego związku, ale wszystko wskazuje na to, że ostrożnie podejdziesz do tej sytuacji. Na bazie trudnych doświadczeń będziesz chciał sprawdzić szczerość intencji tej osoby.

Rada: Nie śpiesz się z podjęciem decyzji. Informacje, które do ciebie trafiają analizuj na chłodno, obserwuj i wyciągaj wnioski.

Koziorożec 22.12.-20.01. 

Prognoza: Pojawi się okazja do zapoczątkowania nowej, fajnej relacji. Jednakże fakt, że nie wyleczyłeś się jeszcze z dawnej miłości, może sprawić, że okazja przeleci ci koło nosa. Możesz zauważać u siebie tendencje do nadmiernego sprawdzania zamiarów kandydata.

Rada: Jeszcze musisz dużo nad sobą popracować. Jeśli nie zamknąłeś przeszłości, to zrób to teraz. Na chłodno przeanalizuj również swoje błędy w dawnym związku, aby nie popełniać ich w kolejnym.

Wodnik 21.01.-20.02.

Prognoza: W środowisku zawodowym uda ci się zbliżyć emocjonalnie do kogoś, kogo jeszcze do niedawna traktowałeś wyłącznie po koleżeńsku. Zmiana w emocjach będzie zauważalna i przez ciebie i przez twojego partnera, ale oboje będziecie chcieli iść dalej.

Rada: Warto zmienić spojrzenie na kogoś, kogo wcześniej nie brałeś pod uwagę jako swojego partnera. Wszystko jest w twojej głowie, a zmiana myślenia pozwoli ci otworzyć serce.

Ryby 21.02.-20.03.

Prognoza: Zbyt długo czekasz na zmiany, które wciąż nie nadejdą. Może pora uświadomić sobie, że lokujesz swoje uczucia w nieodpowiednim człowieku? Z końcem miesiąca możesz zderzyć się z rzeczywistością i uświadomić sobie, że osoba, w której widziałeś potencjał nie jest warta twojego czasu.

Rada: Nie bądź zaślepiony obiecywankami bez pokrycia. Nie wierz we wszystko co usłyszysz i nie dopowiadaj sobie historii. Możesz przegapić coś naprawdę wartościowego.

Pozdrawiam Wróżka Cesaria

PRZED PIERWSZĄ RANDKĄ…
NA PIERWSZE WRAŻENIE – MASZ TYLKO JEDNĄ SZANSĘ!

Czy ogarnia Cię niepewność, poddenerwowanie, na myśl tego, że nie wiesz jak ubrać się na pierwszą randkę?
Czy nie wiesz w jaki sposób znaleźć balans pomiędzy olśniewającym, a wyzywającym wyglądem?
Czy masz pełno ubrań, ale nie wiesz co z czym połączyć w pełen zestaw, tak aby Twój wygląd powalał klasą i zachwycał?
Czy nie wiesz jakim typem sylwetki jesteś, co jest Twoim atutem, który warto podkreślić?
Czy nie wiesz, gdzie i co kupić, aby Twój zakup na pierwszą randkę był strzałem w 10?

Czy boisz się, że kiedy nie będziesz dobrze czuła się w tym co masz na sobie podczas spotkania, będziesz zastanawiała się nad tym ”czy dość dobrze wyglądam”, a nie cieszyła się samym spotkaniem?
Czy czujesz, że Twoje niekomfortowe samopoczucie podczas randki znacznie obniży Twoją pewność siebie?
Jeśli przynajmniej na jedno pytanie odpowiedziałaś ”tak” – to oznacza, że jesteś w dobrych rękach!
Wiem jak bardzo stresujące, a zarazem ekscytujące jest spotkanie się po raz pierwszy z osobą, której jeszcze nie znasz osobiście, a jak bardzo chcesz zrobić na niej jak najlepsze wrażenie.

Jest na to najlepszy sposób, który rozwiąże problem 😉
PODKREŚL SWOJE PIĘKNO, KTÓRE JEST W TOBIE POPRZEZ UBRANIA, KTÓRE ZAŁOŻYSZ I OLŚNIJ PIERWSZYM WRAŻENIEM!
Dzięki temu, że podczas randki będziesz czuła się komfortowo, olśniewająco w tym co masz na sobie – Twoja pewność siebie znacznie wzrośnie, a czyż nie o to chodzi podczas spotkania? Tak! Mężczyźni lubią pewne siebie kobiety, które emanują pięknem wewnętrznym i zewnętrznym, a obie te rzeczy w parze, to #wizerunekwow.

Zależy mi na tym, abyś czuła się jak najlepiej w tym co masz na sobie podczas spotkania. Dlatego zapraszam Cię na konsultacje ze mną podczas której znajdziemy dla Ciebie jak najlepsze rozwiązanie pełnego zestawu ubrań na Twoją pierwszą randkę!
Zobacz TUTAJ, co dla Ciebie przygotowałam http://shop.agnieszkanortey.pl/…/45-konsultacja-online.html…

A jeśli czujesz, że potrzebujesz mojego indywidualnego wsparcia na dłużej, gdzie będę mogła przeprowadzić Cię przez pełną zmianę wizerunku lub chcesz, abym wsparła Cię przy zakupach lub przeglądzie Twojej szafy – umów się ze mną na bezpłatną 15 minutową konsultację, wybierając wolną godzinę w moim kalendarzu TUTAJ https://go.oncehub.com/aga1
Konsultacja ma na celu poznanie Ciebie lepiej i dobranie dla Ciebie jak najlepszego rozwiązania.

Do usłyszenia! Uściski, Agnieszka Nortey

KTO POWINIEN ZAPŁACIĆ RACHUNEK NA PIERWSZEJ RANDCE?

Bardzo delikatny temat, ale ma zasadnicze znaczenie. Kwestia płatności dotycząca pierwszej randki poruszana jest bardzo często i odbierana dwojako. Kto powinien zapłacić On czy Ona?

Moja odpowiedź brzmi: MĘŻCZYZNA! Możesz się z tym zgodzić lub nie, twoja sprawa. Ale z doświadczenia i relacji kobiet z pierwszej ręki wiem, że w większości panie chciałyby, aby zapłacił on. Nie chodzi o naciąganie, nikt nie każe ci zabierać partnerki do ekskluzywnej restauracji, a wydatek na kawę i przysłowiowe ciastko z kremem nie powinno zbytnio nadszarpnąć twojego portfela.

Oczywiście są kobiety, które proponują partycypować w kosztach, stanowczo odradzam przyjęcia pomocy. Grzecznie powinieneś odmówić, a jeżeli partnerka będzie się upierała, to zaproponuj, że może na kolejnej randce pokryć koszty. Dasz jej szansę wyjścia z twarzą i nie stracisz nic ze swojej męskiej dumy. Dodatkowo nie wyjdziesz na sknerę, a często płatność jest testem na twoje skąpstwo.

W płatnościach też jest druga strona medalu. Panowie skarżą się na tzw. księżniczki-naciągaczki, które narażają ich na niebotyczne koszty. Pamiętaj, kobieto, nie zamawiaj w restauracji najdroższych potraw, butelki najlepszego, najdroższego wina lub szampana, a przechodząc obok wystawy sklepowej, nie rób maślanych oczu na widok nowej torebki, a już z pewnością nie proś o jej zakup. Płacenie płaceniem, ale muszą być jakieś granice przyzwoitości!

Swatka Anna

CO PRZESZKADZA KOBIETOM U MĘŻCZYZN NA PIERWSZEJ RANDCE?

Jak sądzicie Panowie, co najbardziej przeszkadza kobietom u Was na pierwszej randce?

Oto lista:
1. Nieświeży oddech.
2. Braki w uzębieniu.
3. Poobgryzane, brudne paznokcie.
4. Plamy i dziury na ubraniu.
5. Brudne lub zniszczone buty.
6. Wulgaryzm.
7. Brak kultury osobistej.
8. Natarczywe obmacywanie.
9. Skąpstwo.
10. Wąsy.

Pozdrawiam Swatka Anna

CZEGO PANOWIE NIE LUBIĄ U KOBIET?

Jak sądzicie drogie Panie, czego Panowie nie lubią najbardziej u kobiet?

Oto lista:
1. Wywyższania.
2. Brudnych, połamanych paznokci z odpadniętym lakierem.
3. Męskiego stylu ubierania.
4. Udzielania dobrych rad.
5. Braku w uzębieniu.
6. Wulgaryzmu.
7. Zbyt mocnego makijażu (tapety).
8. Owłosionych nóg i włosów pod pachami.
9. Nieświeżego oddechu.
10. Zbyt mocnych perfum.

Pozdrawiam

Swatka Anna

NAJCZĘSTSZE RANDKOWE WPADKI!

Ręka w górę kto wie czego unikać na pierwszej randce?
Oto nasza lista:
1. Nie pytaj, ile zarabia – Zadając te pytanie, sprawiasz wrażenie wścibskiej, łasej na pieniądze osoby.
2. Ile waższysz? – To pytanie najczęściej zadają panowie. Na kobiety działa jak czerwona płachta na byka i nieistotne, czy adresatka ma figurę niczym top modelka, czy parę kilo więcej.
3. Nie pytaj o zmarłych współmałżonków – Nie zamknąłeś etapu żałoby? Poczekaj!
4. Nie mów tylko o swoich pieniądzach! – Nie chwal się tym, co posiadasz! Druga strona może pomyśleć, że chcesz ją kupić.
5. Nie krytykuj wyglądu partnera… Nie obrażaj! – Zdarza się, że zdjęcie czasem odbiega od rzeczywistości. Nie wszystko jest tak widoczne jak w realu. Jednak dobre wychowanie i zwykła ludzka taktowność wymaga, by nie wspominać o niedoskonałościach drugiej strony!
6. Nie zabieraj na randkę koleżanki, dzieci, znajomych, rodziców – To prawda, że pewniej czujemy się z przysłowiową przyzwoitką, jednak druga strona niekoniecznie.
7. Nie sprzedawaj niczego i nie załatwiaj interesów z osobą na randce – Druga strona może pomyśleć, że nie ona była celem spotkania, tylko czysto fizyczna transakcja.
8. Nie planuj wspólnej przyszłości – Rozumiem, w życiu zostało ci niewiele czasu na realizację twojego planu. Opowiadanie o wspólnym zamieszkaniu, wybór imion dla jeszcze nienarodzonych dzieci spowoduje, że adresat tych słów przestraszy się i ucieknie, gdzie pieprz rośnie.
9. Skąpstwo należy do największych grzechów randkowych – Kobiety nie lubią facetów z wężem w kieszeni. Postępując w ten sposób, tracisz szansę na bliższe relacje.
10. Sprawa seksu na pierwszej randce budzi mieszane uczucia – Zyskasz intymne chwile we dwoje, a jednocześnie małe szanse na pogłębienie znajomości.
11. Nie przesadzaj z alkoholem na randce – Niewielka ilość nie jest przeszkodą, duża – kompromituje.
12. Punktualność – Punktualność świadczy o poważnym traktowaniu drugiej strony. Niepunktualność przedstawia cię na dzień dobry w negatywnym świetle.
13. Nie pytaj o byłych partnerów – Nie ma pewności, czy nie jest związany uczuciowo i zamiast myśleć o tobie, całą randkę będzie myślami gdzie indziej.
14. Dobre rady na randce – Dobre rady płynące z twoich ust, nie zawsze odbierane są właściwie przez adresata. Z drugiej strony pierwsze spotkanie to nie czas i miejsce na narzucanie swoich racji.
15. Nie zadzieraj nosa – Nie wywyższaj się, nikt nie lubi takich osób, a już z pewnością partner na pierwszej randce.

Pozdrawiam

Swatka Anna