Nasza misja

Misją Centrum Zapoznawczego Zolyty jest odnajdywanie dla Was idealnie dopasowanego partnera.

W swoich działaniach Zolyty łączy tradycję z nowoczesnością. Rozmowa z każdym z Was, słuchanie potrzeb, oczekiwań oraz ankieta – test dopasowania, dają nam możliwość skutecznego odnajdywania dla Was partnera.

W naszych działaniach kierujemy się przede wszystkim sercem, empatią, szacunkiem i dyskrecją. Nie oceniamy przeszłości Klientów ani oczekiwań względem potencjalnego partnera.

Praca jest również naszą pasją, dlatego mocno angażujemy się w Wasze sprawy. Pragniemy, aby każdy człowiek odnalazł miłość i spędził życie u boku kochającego człowieka. Wierzymy, że każdy chce kochać i chce być kochany, tylko musi dać sobie szansę.

Centrum Zapoznawcze Zolyty to miejsce przyjazne i skoncentrowane na człowieku i jego pragnieniach. Zależy nam na  Waszym komforcie i dobrym samopoczuciu podczas pierwszego  spotkania, jak i późniejszych kontaktach. Każdy, kto się do nas zgłosi, traktowany jest indywidualnie, po ludzku i z szacunkiem. Nie będziesz kolejnym numerem w książce. Dla nas jesteś osobą szukającą miłości, z którą  rozmawiamy i poznajemy Twoje oczekiwania. Dzięki rozmowie możemy pomóc Ci odszukać prawdziwą miłość.

Z każdą osobą, z którą współpracujemy, dobrze się znamy. Tylko taka relacja ma sens, ponieważ dzięki rozmowom i licznym naszym kontaktom, jesteśmy w stanie dobrać odpowiedniego partnera.

Przychodząc do nas, dajesz nam kredyt zaufania. My to bardzo doceniamy i na pewno nie marnujemy, ponieważ wiemy, jak trudno było Ci wykonać ten pierwszy krok.

Pamiętaj, że współpracując z nami, jeśli chcesz, możesz pozostać anonimowy/anonimowa. Wspólnie podejmujemy decyzje dotyczące spotkań, nie robimy nic bez Twojej zgody. Z najwyższą troską i starannością dobieram Ci partnera.

Uwierz w siłę miłości i pozwól się odnaleźć szczęściu.