Zapisz się przez wideorozmowę

Nowość❤️❤️

👉❤️Kolejna nowość w Centrum Zapoznawczym Zolyty. Od dzisiaj można skorzystać z naszych usług i zapisać się również przez wideorozmowę.

👉❤️Jak dotychczas wideorozmowa była zarezerwowana wyłącznie do osobistych konsultacji. Jednak otrzymywałam wiele sygnałów, że taka opcja zapisu jest potrzebna. Nie każdy może pozwolić sobie na przyjazd do siedziby Zolyt do Czerwionki–Leszczyn czy w niedzielę do Katowic, nie każdego stać na usługę VIP z dojazdem lub nie chce płacić za dojazd. Dodatkowo wielu samotnych zamieszkujących inne części świata, również pragnie skorzystać z usług Zolyt, ale chcą pełniejszej obsługi, czyli standardowej wizyty i spotkania z swatką. I taka wizyta jest możliwa, tylko w wirtualnym biurze.

👉❤️Podczas wideorozmowy, tak jak w trakcie spotkania z klientem w biurze, poznaję Ciebie oraz Twoje wymagania w stosunku do potencjalnego partnera. Koszt obsługi, wynosi tyle co obsługa stacjonarna wybranych Pakietów. Jeśli Chcesz zamówić wideorozmowę, to skontaktuj się przez zolyty@op.pl lub Tel. 730 251 897 ustal datę i godzinę spotkania.

Zapraszamy
Swatka Anna