• TEL.: 730 251 897
  • E-MAIL: ZOLYTY@OP.PL
Centrum zapoznawcze ZOLYTYCentrum zapoznawcze ZOLYTY
  • O Nas
    • Nasza misja
    • Dlaczego My?
    • Rekomendacje
    • Media o Nas
    • Szczęśliwie Połączeni
    • Aktualności
  • Zasady działania
    • Krok po kroku
    • Regulamin
    • Rejestracja
    • Częste Pytania
  • Oferty Polska/Świat
    • Panie
    • Panowie
  • Poradnia dla Singli
    • O poradni
    • Eksperci
    • Porady ekspertów
  • Cennik
  • Sklep
  • Akademia Swatki
  • Program Partnerski
  • Kontakt
Rejestracja
8 czerwca 2020 przez Anna

Wydarzenia Tygodnia

Wydarzenia Tygodnia
8 czerwca 2020 przez Anna

👉❤️Czerwiec zaczęłam od wizyty w Pytaniu na Śniadanie w TVP2 w roli eksperta z ciekawym tematem: Na co głównie zwracamy uwagę poszukując miłości. Czyli poniedziałek spędziłam w Warszawie. Tym razem towarzyszyła mi Agnieszka Nortey – Kreator Zmiany Wizerunku, autorka książki: Stylowa Królowa, która zadbała o mój wizerunek. Byłam również na ważnym spotkaniu biznesowym, zrobiłam kolejny krok w kierunku swojego marzenia.

👉❤️We wtorek prowadziłam Live Telegram Miłości, a w czwartek Jak przeżyć rozwód. Dodatkowo we wtorek ukazał się nowy odcinek na kanale https://www.youtube.com/channel/UC0O-yEXIV4xKjJvhJODb6BA. Umawiałam na randki, byłam na wyjazdach z usługą VIP, zapisywałam nowych klientów do Zolyt stacjonarnie i online. W czwartek dotarł z drukarni próbny egzemplarz mojej trzeciej książki: „Jak znaleźć odpowiednią kobietę”. Teraz już tylko ostatnie sprawdzenie i drukarnia przygotuje pełen nakład.

👉❤️Prywatnie przeczytałam jeden nowy poradnik, wysłuchałam dwa audiobooki, pracowałam i relaksowałam się w ogrodzie. Miałam czas dla dzieci i męża.

Plany na nowy tydzień:

👉W poniedziałek zapraszam na Telegram Miłości. Spotkanie na żywo na fanpage https://www.facebook.com/zolyty/ o godzinie 12:00

👉We wtorek nowy film na kanale https://www.youtube.com/channel/UC0O-yEXIV4xKjJvhJODb6BA oraz na fanpage Randkiswatki i Zolyt.

👉 W środę zapraszam na nową poradę eksperta z Poradni dla Singli. https://zolyty.pl/poradnia-dla-singli/

👉 W czwartek zapraszam na transmisję na żywo!
Na fanpage https://www.facebook.com/zolyty/ o godzinie 21:00
Swatka Radzi – Bezpieczna randka

👉❤️Dodatkowo:
👉Wyśle do pełnego wydruku moją trzecią książkę: Jak znaleźć odpowiednią kobietę?
👉Planuję nagrać drugi audiobook: Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż?
👉Zaplanowane mam wyjazdy z usługą VIP. konsultacje, analizy singla, spotkania z klientami w biurze.

Cudownego tygodnia ❤️ Swatka Anna

Poprzedni artykułMiłość W Czasie Zarazy - Jak Znaleźć i Zatrzymać Partnera?Następny artykuł Wydarzenia Tygodnia

Najnowsze artykuły

Wydarzenia Tygodnia26 marca 2023
Wydarzenia Tygodnia19 marca 2023
Oferty Tygodnia13 marca 2023
Wydarzenia Tygodnia13 marca 2023
Szukasz Miłości?6 marca 2023

Znajdź Nas na FB

Zasady działania

  • Krok po kroku
  • Częste Pytania
  • Regulamin
  • Rejestracja
  • Polityka prywatności
  • Regulamin sklepu
  • Regulamin Program Partnerski Swatka Anna
  • Konto klienta
  • Panel partnera

O nas

  • Nasza misja
  • Dlaczego My?
  • Rekomendacje
  • Cennik
  • Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone ♥ Wdrożenie 13design