Wieczorki Zapoznawcze

Zapraszamy na Egipski Wieczorek Taneczno-Zapoznawczy 22.04.18r. do Restauracji Arkadia w Czerwionce-Leszczynach przy ulicy 3 Maja 28. W programie: Swatanie, konkursy, pokaz tańca orientalnego w wykonaniu https://www.facebook.com/morvena.dance/ DJ Przemek Król, kawa, ciastko, egipski poczęstunek przygotowany przez Egipcjanina Mido Iskandar, dobra zabawa. Cena: 35 zł. Zaproszenia do nabycia w siedzibie Centrum Zapoznawczego Zolyty oraz przez www.zolyty.pl Ilość miejsc ograniczona.


Wieczorek Walentynkowy Luty 2018r.

Walentynki w Centrum Zapoznawczym Zolyty uznaję za zaliczone… 18 lutego w Restauracji Arkadia w Czerwionce spotkaliśmy się aby wspólnie świętować… Tym razem bawiliśmy się w nieco mniejszym gronie (post dał o sobie znać) za to bardziej intensywnie… Były tańce, życzenia, szampan gdyż Zolytnica Barbara świętowała z nami swoje 50 urodziny (ciasto upiekła i zjedliśmy jeszcze wcześniej, bo na czwartych urodzinach) które obchodziła kilka dni po Urodzinach Zolyt… Odwiedziła nas też Pierwsza Zolytowa Para: Ewa i Piotr z Leszczyn, którzy dokładnie cztery lata temu poznali sie na pierwszym wieczorku zapoznawczym. Poczęstowali uczestników spotkania pysznymi bombonierkami, a i ja przygotowałam dla nich miłą niespodziankę – romantyczną kolację z przepysznym daniem wyczarowanym przez obsługę Arkadii (śląskie kluski w kształcie serca, rozpływajacą się w ustach roladę i zestaw surówek + winko) zobaczyć ich zaskoczone miny- bezcenne!!!

Na imprezie gościły jeszcze trzy pary: Mirosława z Karolem, Anna z Ireneuszem, Urszula z Kazimierzem… Ogromnie się cieszę i jestem im wdzięczna, bo są żywym dowodem na skuteczność Zolyt!!!

Zolytnicą wieczorku została Ewa, a Zolytnikiem Tadeusz. Otrzymali medale i słodkie upomniki. Dla wszystkich chętnych Zolytnic i Zolytników zostały przygotowane podwójne zaproszenia do Clubu Bajlando w Leszczynach, ufundowane przez właściciela Clubu- Dziękuję bardzo za możliwość darmowej zabawy dla klientów Zolyt… Następne Walentynki za rok, a kolejny Wieczorek Zapoznawczy już 22 Kwietnia w Restauracji Arkadia w Czerwionce, tym razem tematyczny: Egipksie Noce…
Jak zwykle ilość miejsc ograniczona.

Zakochana
Swatka Ania