Pracowity Weekend w Zolytach

Szanowni Zolytnicy i Zolytnice

❤️👉Ten weekend był dla mnie bardzo intensywny i to jeszcze na dodatek nie w najlepszej kondycji. Przykleiło się do mnie paskudne choróbsko i nadal nie odpuszcza. Chociaż nie czułam się najlepiej, to przecież nie mogłam i nie chciałam zrezygnować z zaplanowanych działań.


❤️👉W sobotę zawitałam do Wrocławia, gdzie w pierwszej kolejności spotkałam się z Klientem w celu podpisania UMOWY VIP. Później zjadłam smaczne śniadanie w Starbucks, kupiłam pamiątki, a o 10:00 do 17:00 uczestniczyłam w warsztatach: Siła Kobiecego Wizerunku prowadzonych przez Agnieszkę Nortey, Kreator Zmiany Wizerunku, autorki książki: Stylowa Królowa, Mistrzyni Polski w Stylizacji i Makijażu Haute Couture, Wicemistrzyni Polski w Makijażu Fotograficznym. Pierwszy raz byłam na takich warsztatach, ale było warto wstać o 4:00 rano, poświęcić tyle godzin. Poznałam wyjątkowe kobiety, pełne pasji, marzeń i problemów, kobiety, takie jak ja… Panowała życzliwa atmosfera, a Pani Agnieszka Nortey pokazała nam drogę do odkrycia Swojego Wizerunku, tak aby każda została Stylową Królową.
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Agnieszki Nortey, sukcesów, zaangażowania, po prostu widać, że uwielbia swoją pracę. Dlatego zdecydowałam się na współpracę. Od jutra (19.03.2019r.) każda kobieta do nowo podpisanej Umowy VIP, otrzyma książkę Stylowa Królowa z autografem Agnieszki Nortey oraz telefoniczną, godzinną konsultację z Agnieszką Nortey.
https://www.facebook.com/search/top/…

❤️👉Miłą niespodzianką warsztatów było wartościowe szkolenie dotyczące pewności siebie, które prowadziła Agnieszka Czajkowska- Wendorff, Psycholog, Psychoterapeuta, Coach. Sympatyczna, uśmiechnięta i energiczna kobieta. Po tym szkoleniu czuję mały niedosyt, gdyż nie było czasu na więcej i z przyjemnością wybiorę się na inne szkolenie prowadzone przez Panią Agnieszkę Czajkowską -Wendorff. A że lubię otaczać się pozytywnymi osobami, to zaproponowałam Pani Agnieszce współpracę. Od jutra (19.03.2019r.) do każdej Umowy VIP jedna godzina Konsultacji Online z Agnieszką Czajkowką -Wendorff Gratis! A dla tych z Was, którzy chcieliby skorzystać z pomocy Pani Psycholog, Psychoterapeuty i Coacha indywidualnie, to podaję namiary: Tel.501 314 231
https://www.facebook.com/agnieszka.czajkowskawendorff


❤️👉Po ciekawej sobocie, nadszedł czas na pełną wrażeń niedzielę. Od rana jeszcze ostatnie przygotowania do Naszej Imprezy, mały przerywnik, o 13:00 spotkanie w siedzibie Zolyt z nową Klientką z Katowic. O 15:30 już byłam na miejscu w Arkadii, gdzie o 17:00 rozpoczął się Wieczorek Taneczno–Zapoznawczy Kuchnia Miłości. Chociaż nie byłam w najlepszej formie, to i tak serce moje rosło na widok przybyłych Par: Irena i Paul, Mirosława i Karol, Irena i Witold, Grażyna i Andrzej, Anna i Ireneusz oraz pozostałych Zolytnic i Zolytników. Jak zawsze Iwona Szura, właścicielka Restauracji Arkadia https://www.facebook.com/arkadia.foods.7 spisała się na medal wraz z kelnerką Agnieszką. Dziękuję. Oprócz organizacji Wieczorków Zapoznawczych w Arkadii w Lutym odprawiałam tam Chrzciny mojej córeczce Amelce. Często wpadam na pyszne, tanie i duże obiady lub zamawiam z dostawą do domu, bo od niedawna Arkadia wprowadziła taką usługę. Polecam!


Jeżeli szukacie najlepszego DJ. to znam takiego i na moje szczęście szósty rok gra na Wieczorkach Zapoznawczych w Zolytach. W niedzielę również bawił nas po królewsku Przemek Król- https://www.facebook.com/FENOMENPrzemek-Kr%C3%B3lJ…/Dziękuję.


❤️👉 W konkursach kulinarnych uczestniczyli: Joachim, Eugeniusz, Edyta, Maria, Halina, Ilona, Ireneusz, Irena, Andrzej, Maria, Urszula.


Tamatem Wieczorku była Kuchnia Miłości, a więc był przygotowany kącik dotyczący Afrodyzjaków, a konkursy dotyczyły kuchni. Dlatego Randkę w kuchni wygrała Irena i zaprosiła na randkę w kuchni Witolda. Wspólnie przyrządzali deser z dodatkiem naturalnych afrodyzjaków, a drugą randkę w kuchni wygrała Maria i zaprosiła na randkę Jana. Oni przyrządzali wodzionkę w pięknym wykonanym z gliny garnku, wykonanym specjalnie na Wieczorek przez Adama Gołdyń. https://www.facebook.com/profile.php…
Zolytnicą wieczorka została Ewa z Rybnika, a Zolytnikiem Władysław z okolic Opola.


Ten weekend już za mną, jestem ledwo żywa, ale szczęśliwa.
Pozdrawiam
Swatka Anna