Zamów Konsultacje

Szukasz miłości, ale błądzisz jakby we mgle? Po każdej randce masz ochotę zapaść się pod ziemię?
Twoje związki kończą się już na starcie, a Ty nadal nie wiesz dlaczego? Skręca Cię na myśl o kolejnych świętach w samotności, wakacjach i ślubie kuzyna? Jeśli odpowiedziałeś TAK, to koniecznie przeczytaj do końca… Bowiem mam dla Ciebie rozwiązanie!

Nazywam się Anna Guzior-Rutyna. Od pięciu lat z powodzeniem swatam samotnych w Centrum Zapoznawczym Zolyty. Jestem autkorką książki „Zolytowy Poradnik Randkowy” i tekstu piosenki „Scenariusz”, która ukazała się na płycie BYDZIE IMPREZA zespołu MUZYKANTY, bloga Randkiswatki. Moje wywiady i kulisy pracy do tej pory znalazły się m.in. w takich mediach i programach, jak: „Dzień Dobry TVN”, „Po Godzinach” w TVT Telewzizja Regionalna, Nauka Jazdy TTV, Radio Silesia, Świat Kobiety, Dobre Rady, Chwila dla Ciebie, Takie Jest Życie, Głos Seniora, Dar Seniora, Nasze Miasto Czerwionka-Leszczyny, Kurier, Tygodnik Regionalny Nowiny, Tygodnik Rybnicki, Kobieta ze Śląska.pl

Moja Ślubna Para… Mirosława i Karol. Wystąpili w reportażu Dzień Dobry TVN i opowiadali o swojej miłości.

W czym mogę Ci pomóc???

Pomagam kobietom i mężczyznom znaleźć odpowiedniego partnera, uczę skutecznego randkowania dzięki wiedzy o relacjach damsko-męskich i doświadczeniu Swatki. Połączyłam wiele par, dzięki indywidualnym konsultacją pomogłam kolejnym w znalezieniu przyczyn bezowocnych, długoletnich poszukiwań partnera. Pomogłam innym, więc pomogę i Tobie! Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do mnie… Umówimy się na indywidualne kosultacje online lub w moim biurze… Konsultacje poprzedzone są ankietą, dzięki której mogę odpowiednio przygotować się do naszego spotkania. Doradzam, analizuję oraz szukam przyczyny:

– Nieskutecznego randkowania oraz uczę skutecznego randkowania

– Samotności

– Rozpadu poprzednich związków

– Poszukiwania partnera

– Służę radą w pomysłach na ciekawe zaręczyny lub randkę

– Podpowiadam jak na nowo odbudować dobre relacje w obecnym związku

– Omówimy problem, który w tym momencie jest dla Ciebie priorytetowy

Zapraszam:

Zamów konsultacje:
KONSULTACJE (1h)
Przez komunikator Skype:

499.00zł.

Osobiste spotkanie w Centrum Zapoznawczym Zolyty:

599.00zł.

Adres:
ul.Furgoła 46
44-230 Czerwionka-Leszczyny
KONSULTACJE PAKIET (4h)
Przez komunikator Skype (2-3 spotkania):

1499.99zł.

Osobiste 2-3 spotkania w Centrum Zapoznawczym Zolyty:

1799.99 zł.

Adres:
ul.Furgoła 46
44-230 Czerwionka-Leszczyny

Dane do płatności:

Przelewem bankowym na rachunek P.F.U. Promyk 2 A. Guzior 44-230 Czerwionka-Leszczyny ul.Furgoła 46 na rachunek w Banku: ING Bank Śląski

42 1050 1344 1000 0090 6420 4986 (w tytule należy wpisać swoje dane oraz konsultacja).

Po wykupieniu konsultacji:

Proszę o informację na adres: zolyty@op.pl lub sms na: Tel 730 251 897 z imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. Wtedy skontaktuję się z Tobą osobiście w celu ustalenia terminu oraz prześlę kwestionariusz z pytaniami pomocniczymi, który pozwoli na poznanie Twojego problemu.

Zobacz, rozwiązanie Twojego sercowego problemu jest na wyciągniecie ręki!

Do zobaczenia

 Swatka Anna