Najczęstsze randkowe wpadki!

Ręka w górę kto wie czego unikać na pierwszej randce?
Oto nasza lista:
1. Nie pytaj, ile zarabia – Zadając te pytanie, sprawiasz wrażenie wścibskiej, łasej na pieniądze osoby.
2. Ile waższysz? – To pytanie najczęściej zadają panowie. Na kobiety działa jak czerwona płachta na byka i nieistotne, czy adresatka ma figurę niczym top modelka, czy parę kilo więcej.
3. Nie pytaj o zmarłych współmałżonków – Nie zamknąłeś etapu żałoby? Poczekaj!
4. Nie mów tylko o swoich pieniądzach! – Nie chwal się tym, co posiadasz! Druga strona może pomyśleć, że chcesz ją kupić.
5. Nie krytykuj wyglądu partnera… Nie obrażaj! – Zdarza się, że zdjęcie czasem odbiega od rzeczywistości. Nie wszystko jest tak widoczne jak w realu. Jednak dobre wychowanie i zwykła ludzka taktowność wymaga, by nie wspominać o niedoskonałościach drugiej strony!
6. Nie zabieraj na randkę koleżanki, dzieci, znajomych, rodziców – To prawda, że pewniej czujemy się z przysłowiową przyzwoitką, jednak druga strona niekoniecznie.
7. Nie sprzedawaj niczego i nie załatwiaj interesów z osobą na randce – Druga strona może pomyśleć, że nie ona była celem spotkania, tylko czysto fizyczna transakcja.
8. Nie planuj wspólnej przyszłości – Rozumiem, w życiu zostało ci niewiele czasu na realizację twojego planu. Opowiadanie o wspólnym zamieszkaniu, wybór imion dla jeszcze nienarodzonych dzieci spowoduje, że adresat tych słów przestraszy się i ucieknie, gdzie pieprz rośnie.
9. Skąpstwo należy do największych grzechów randkowych – Kobiety nie lubią facetów z wężem w kieszeni. Postępując w ten sposób, tracisz szansę na bliższe relacje.
10. Sprawa seksu na pierwszej randce budzi mieszane uczucia – Zyskasz intymne chwile we dwoje, a jednocześnie małe szanse na pogłębienie znajomości.
11. Nie przesadzaj z alkoholem na randce – Niewielka ilość nie jest przeszkodą, duża – kompromituje.
12. Punktualność – Punktualność świadczy o poważnym traktowaniu drugiej strony. Niepunktualność przedstawia cię na dzień dobry w negatywnym świetle.
13. Nie pytaj o byłych partnerów – Nie ma pewności, czy nie jest związany uczuciowo i zamiast myśleć o tobie, całą randkę będzie myślami gdzie indziej.
14. Dobre rady na randce – Dobre rady płynące z twoich ust, nie zawsze odbierane są właściwie przez adresata. Z drugiej strony pierwsze spotkanie to nie czas i miejsce na narzucanie swoich racji.
15. Nie zadzieraj nosa – Nie wywyższaj się, nikt nie lubi takich osób, a już z pewnością partner na pierwszej randce.