Szukasz kobiety na całe życie? Zapraszamy do Centrum Zapoznawczego Zolyty.

K/27/K1
Anna, 27 lat, głęboko wierząca i praktykująca panna. Dziennikarka i aktorka z wyższym wykształceniem, bez nałogów. Szczupła zielonooka szatynka.
Zainteresowania: Aktorstwo, podróże, basen, piłka ręczna, literatura, muzyka.
Anna szuka wierzącego kawalera, zadbanego i gotowego do stałego związku i przyszłościowo do założenia rodziny.

K/29/W1
Agata, 29 lat, atrakcyjna panna, oczy zielone, włosy długie kasztanowe. Ambitna, ale również zależy jej na dobru drugiego człowieka. Z poczuciem humoru.
Zainteresowania: Podróże, stylizacja.
Agata pozna wierzącego kawalera z wykształceniem wyższym i który podobnie jak ona posiada własne mieszkanie i jest gotowy na założenie rodziny.

K/37/01
Anna, 37 lat, atrakcyjna stomatolog z prywatnym gabinetem. Wierząca i praktykująca panna, która marzy o założeniu rodziny. Piwnooka szatynka, 168 cm wzrostu.
Zainteresowania: Podróże, pieczenie i gotowanie, Formuła1, układanie puzzli, medycyna, kultura arabska, książki, przyroda, zacisze domowe.
Anna pozna wierzącego kawalera, który uwielbia podróżować i posiada wykształcenie wyższe oraz gotowy jest do założenia rodziny i przeprowadzenia się do Anny. Najlepiej w wieku 34-45 lat.

K/38/01
Izabela, 38 lat, bezkonfliktowa, wesoła rozwódka z dwójką dzieci. Kobieca zielonooka blondynka, 159 cm wzrostu. Posiada średnie wykształcenie, obecnie pracuje jako Kucharz.
Zainteresowania: kulinaria, ogród, podróże, spacery, wędrówki górskie, rower, basen, przyroda, kino, teatr,
Izabela szuka odpowiedniego partnera do stałego związku.

K/45/K1
Magda 45 lat, panna, zgrabna blondynka, 160 cm wzrostu. Wykształcenie wyższe medyczne, pracuje w zawodzie. Pozytywnie nastawiona do świata i ludzi.
Zainteresowania: branża medyczna, podróże, muzyka, dobry film. Magda pozna odpowiedniego partnera w wieku do 52 lat.

K/48/SZ1
Joanna, 48 lat (wygląda na 35), przebojowa, romantyczna i bardzo atrakcyjna wdowa, długowłosa, szczupła i wysoka (170
cm wzrostu) Pani Lekarz.
Zainteresowania: Podróże, siłownia, rower, filmy, koncerty, książki.
Joanna szuka aktywnego partnera z wykształceniem wyższym i poczuciem humoru.

K/54/KV1
Ewa 54 lata. Szczupła, atrakcyjna Pani lekarz o młodym wyglądzie. Niebieskooka blondynka,162 cm wzrostu. Ostrożna, wierząca rozwódka z możliwością zawarcia Ślubu Kościelnego. Zainteresowania: Podróże, kino, teatr, książki, spacery, narty, żeglarstwo, jazda konna. Ewa szuka odpowiedzialnego Partnera, bez nałogów do stałego związku.