Miłość jest na wyciągnięcie ręki … W Centrum Zapoznawczym Zolyty czeka na Ciebie!!!

M/33/K1
Pierre, 33 lata, kawaler. Francuz od czterech lat mieszkający w Polsce. Wykształcenie wyższe, pracownik działu IT + nauczyciel języka francuskiego. Zabawny i odpowiedzialny romantyk. Niebieskooki brunet, 185 cm wzrostu.
Zainteresowania: Kuchnia, fotografia, podróże, góry, pływanie, siłownia, piłka nożna, kino, kot.
Pierre szuka bezdzietnej kobiety, bez nałogów.

M/36/M1
Piotr, 36 lat, bezdzietny rozwodnik. Pracuje na kierowniczym stanowisku. Przystojny blondyn o zielonych oczach. Uważa, że rodzina, tradycja i szacunek dla osób starszych są bardzo istotne w jego życiu.
Zainteresowania: Narty, motocykl, dobre jedzenie.
Piotr pragnie poznać zadbaną kobietę, niezależną finansowo do 40 lat.

M/48/SS1
Antoni, 48 lat, przystojny kawaler, (1 dziecko). Handlowiec i autor książki. Oczy piwne, włosy szpakowate, 183 cm wzrostu. Zaradny, szczery i otwarty na drugiego człowieka
Zainteresowania: Rower, wędrówki górskie, aktywność.
Antoni szuka dziewczyny -katalizatora jego życia, która będzie dzieliła jego zainteresowania i tryb życia. Chce ją brać ze sobą wychodząc z domu, a nie zostawiać przy garach. Najlepiej w wieku 25-35 lat, bez dzieci, tatuaży, tipsów, nałogów.

M/61/B1
Roman, 61 lat, rozwiedziony biznesmen dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Połowę życia spędził w Niemczech, wrócił na stałe do Polski i tu pragnie już pozostać. Odpowiedzialny, pomocny i szczery człowiek, który kocha zwierzęta.
Zainteresowania: Podróże, zdrowy styl życia, książki, kino, basen, jazda konna, żagle, nurkowanie, rower, ogród,
Roman szuka zgrabnej partnerki, bez nałogów, prowadzącej zdrowy styl życia w wieku 50-64 lat.