Szanowni Zolytnicy i Zolytnice

15 marca, w Restauracji Arkadia w Czerwionce-Leszczynach, odbył się nasz Wieczorek Zapoznawczy. Tym razem tematem spotkania było „Sanatorium”, a główną atrakcją wybory Miss Zolyt. W Wieczorku udział wzięli samotni ze Śląska i Małopolski. Były również przez Zolyty połączone pary: Grażyna i Marian z Rybnika, Sonia z Gierałtowic i Marek z Rybnika, Cecylia z Dębieńska i Franciszek z Rybnika, Irena z Czerwionki i Paul z Niemiec. Uczestniczyły też zaprzyjaźnione firmy. Spotkanie poprowadził dj. Przemek Król, a urozmaiceniem imprezy był występ „Kapeli z Naszego Miasteczka”. Arkadia została zamieniona w „Sanatorium”, a więc nie mogło zabraknąć: Pijalni Wód, pokoju kuracjusza, spa, dietetyka, czy sprzętu rehabilitacyjnego. Na przywitanie kuracjuszki otrzymały lustereczka i długopisy, a kuracjusze długopisy. Najważniejszym punktem spotkania był wybór Miss Zolyt. Od początku konkursu uczestniczki pokazywały swoją klasę, czym zyskały sobie aprobatę zebranych. Jednak korona była tylko jedna, więc zgodnie z jednogłośnym werdyktem szacownego jury, powędrowała do najstarszej Pani. Okazała się nią Maria Kania, bo tak nazywa się ta 63 letnia, wyjątkowa Miss Zolyt, która prawie zaniemówiła z wrażenie. Po jakimś czasie, rozmawiałam z Panią Marią i, dowiedziałam się, że uczestnictwo w konkursie traktowała jako dobrą zabawę. Mówiła, że zgłosiła się, bo chciała pokazać innym Zolytnicą, że okrągłe kształty, czy metryka, nie są zarezerwowane jedynie dla młodych, zgrabnych, powabnych kobiet. Zdaniem jury (Eugeniusz z Siemianowic, Andrzej z Żor, Marek z Gliwic, Zenek z Czerwionki). Pani Maria wygrała bo prezentowała najlepszy styl, a jej sposób poruszania, był godny podziwu. I Vice Miss Zolyt została Wanda z Rybnika, a II Vice Miss Barbara z Wodzisławia Śląskiego. Gratuluję wygranej! To spotkanie już za nami. Kolejne 17 maja 2017r. w Restauracji Arkadia w Czerwionce: „Kierunek Wakacje” o godz.18:00 Gorąco zapraszam…

Serdeczne podziękowania dla sponsorów i pomocników Wieczorka Sanatorium Centrum Zapoznawczego Zolyty 15.03.2017r. w Restauracji Arkadia w Czerwionce:

Ewa Eljasińska -dietetyk Natur House Czerwionka-Leszczyny i Rybnik: Dziękuję za bezpłatne ważenie i konsultacje podczas naszego „Sanatorium”oraz Pakiet 3 darmowych pełnych wizyt w Natur House dla Miss Zolyt. 2 pakiety bezpłatnych wizyt dla I i II Vice Miss Zolyt. Upominki dla wszystkich uczestniczek wyboru Miss https://www.facebook.com/natur.house.5/?fref=ts

Gabrieli Szubert z Firmy Zepter: Tel. 500711368 Dziękuję za bezpłatne konsultacje z zakresu zdrowia oraz możliwość korzystania przez uczestników spotkania z sprzętu rehabilitacyjnego 5 upominków dla Zolytników i Zolytnic

Justyna Grosek Totaktotu -stylistka, masażystka, kosmetyczka Dziękuję za wykonanie relaksacyjnych zabiegów podczas wieczorka. Konsultacje stylistyczne -dobór kolorystyczny ubioru. Pakiet piękna w gabinecie Totaktotu dla Miss Zolyt http://www.totaktotu.pl/

Anna Sornek -konsultantka. Dziękuję za wykonane zabiegi spa dłoni naszym uczestnikom spotkania. Za porady zdrowotne i upominki. https://www.facebook.com/Forever-FBO-Anna-Sornek-293518574410010/?pnref=lhc

Bożena Bienias -właścicielka BJB Torebki. Dziękuję za piękną torebkę dla naszej Miss oraz torebkę dla I Vice Miss i II Vice Miss. https://www.facebook.com/BJB-Torebki-561944754009889/?pnref=lhc

Kapela z Naszego Miasteczka. Dziękuję za ciekawy koncert, serdeczność i profesjonalizm.

Dj. Przemek Król. Dziękuję za to, że jak zwykle dałeś rady i kolejny raz udowodniłeś, że potrafisz sprostać każdemu mojemu wyzwaniu…

Restauracja Arkadia. Kolejny raz dziękuję za obsługę Wieczorku Zapoznawczego. Powoli w Arkadii czuję się jak w domu. A Iwona i Mido pozwalają mi zamieniać Arkadie w cokolwiek sobie zamarzę. Teraz było Sanatorium -następnym razem Wakacje?

Monika K. Dziękuję za odprowadzanie gości do stolików i pozostałą pomoc.

Małgosia. Dziękuje za wypożyczenie rekwizytów.

Anna Guzior