Kobiecy Punkt Widzenia Randki Idealnej

Bycie Kobietą w dzisiejszych czasach to nie lada wyzwanie. Rola rodzicielki i gospodyni domowej wypadła już dawno z obiegu. Według panującego stereotypu, idealna kobieta to wykształcona, atrakcyjna, niezależna, praktyczna, otwarta na nowe kontakty seksualne łowczyni odpowiedniego samca.

Problem polega na tym, że Ty, Mężczyzno wierzysz w ten fałszywy obraz przedstawiany w serialach, starasz się dostosować do aktualnej mody. Traktujesz kobietę jak kumpla, z którym chodzisz na piwo, na randkach każdy płaci za siebie, nie uganiasz się za nią, bo po co, sama przyjdzie, chciała równouprawnienia, to ma. Podążając tą drogą, z reguły trafiasz na mur.

Dlaczego ?

Odpowiedź jest bardzo prosta, większość kobiet próbuje się dostosować. Otrzymuje scenariusz odpowiednich zachowań, narzucony przez innych, który burzy ich wewnętrzny świat, tak niepodobny do tego na górze. Buntują się, gdyż kobieta zawsze będzie kobietą. Cieszą się z postępów cywilizacji, równości praw płci, a jednocześnie tęsknią do czasów przedstawionych w powieściach Jane Austen. Chcą być zdobywane, adorowane przez mężczyzn. Pragną romantycznych uniesień w ramionach ukochanego, kwiatów, kolacji w blasku świec i wyznań w gwieździstą noc. Cenią dżentelmenów z prawdziwą szkołą dobrych manier, bezpieczeństwo silnych męskich ramion. Zwracają uwagę na schludny wygląd partnera, higienę osobistą, sposób zachowania na randce. Droga do serca kobiety nie jest usłana różami, ale warta przebycia. Więc jeśli sądzisz, że oszukasz i pójdziesz na skróty, to jesteś w ogromnym błędzie. Zostaniesz z niczym.

Nie musisz od razu być aniołem, wystarczy, że będziesz opiekować się kobietą, traktować ją z należytym szacunkiem. Na przywitanie na pierwszej randce powstrzymasz się przed włożeniem języka kobiecie do gardła, a w trakcie spotkania nie zaczniesz poszukiwań ukrytych skarbów na ciele partnerki. Nie zapytasz o wagę, a tym bardziej o rozmiar stanika i preferencji seksualnych. Na spotkanie zjawisz się punktualnie, z kwiatami w ręce, dobrze ubrany, czysty i pachnący. Będziesz kulturalny, zabawny. Nie będziesz zaplątał głowy towarzyszki płatnościami, a twój wzrok nie będzie wędrował po wszystkich kobietach dookoła. Postępując w ten sposób, powinieneś otrzymać nagrodę w postaci kontynuacji znajomości.