Szanowni Zolytnicy i Zolytnice

Dziko, gorąco i zaskakująco, tak było na naszym ostatnim wieczorku zapoznawczym.

Po prostu Dziki Zachód w wydaniu Zolytnic i Zolytników!!!

Pierwszy raz na Spotkaniu było trochę improwizacji, ale i z tym sobie poradziliśmy, gdyż kilka osób, które wcześniej zrezygnowało z wieczorka, zmieniło plany i jednak dotarli, a miejsc brakowało.

Podostawialiśmy krzesła i jakoś sobie poradziliśmy z zaistniałą sytuacją, każdy stolik przygarnął przybysza i pokazaliśmy, że jesteśmy koleżeńscy.

Tym Razem odwiedziły nas dwie pary Zolytowe: Maja 49 z Rudy Śląskiej z Andrzejem 49 z Rybnika oraz Bożena 34 z Rybnika z Januszem 43 z Chorzowa.

Za ich Szczęście wnieśliśmy toast, zaśpiewaliśmy sto lat, otrzymali upominki i kwiaty. ( Serce rośnie gdy widzę zakochane Pary Zolytowe i wiem, że warto dalej iść tą drogą, którą wybrałam by rozwijać Centrum Zapoznawcze.) Jak zwykle nie zabrakło konkursów, tym razem odbył się sprawdzian dla prawdziwych siłaczy i niezrównany okazał się Piotr57 z Czernicy w wbijaniu gwoździa.

Panie pokazały swoją zaradność w poszukiwaniu złota w piasku i najbogatszą posiadaczką złota, została Władysława 70 z Gierałtowic. Kowbojem wieczoru został okrzyknięty Andrzej 54 z Chorzowa, który zdaniem Pań najlepiej zatańczył w konkursie dla panów. 

Zolytnikiem wieczoru został Jan 70 z Rybnika, a Zolytnicą Irena 57 z Rybnika. (otrzymali medale i upominki.) Jak zwykle po wieczorku umawiałam Państwa na randki,co bardziej odważni umówili się już na wieczorku.

Za nami kolejne spotkanie w gronie Sympatycznej ekipy Zolyt, a kolejne już 26.11.2014 godzina 18:00 W Kawiarni Esencja, Wieczorek Andrzejkowy, Gościem Wieczoru będzie Wróżka Władzia, gorąco zapraszam.

Dodaj komentarz