Szanowni Zolytnicy i Zolytnice

Szalone lata 70,80,90 z szaleństwem Zolytników i Zolytnic to prawdziwa mieszanka wybuchowa, która eksplodowała na środowym Wieczorku Taneczno-Zapoznawczego. I nawet niesprzyjające warunki pogodowe, nie pokrzyżowały planów większości uczestników spotkania, dotarli na czas, a co niektórzy z daleka, gdyż przyjechali aż z : Chrzanowa, Oświęcimia, Jastrzębia Zdrój, Czernicy, Rybnika, Bytomia, Gliwic, Żor, Knurowa, Czerwionki-Leszczyn, Ornontowic, Orzesza,Tarnowskich Gór.

Jednak nasi goście są w stanie pokonać wszelkie przeszkody by odnaleźć drugą połówkę. Tym razem zaszczyciła nas swoją obecnością para Zolytowa :Ewa 46 z Leszczyn i Piotr 50 z Leszczyn. Dla nich został przygotowany osobny stolik,czekały piękne kwiaty oraz słodki upominek , a uczestnicy zabawy , wypili za ich szczęście po lampce szampana i odśpiewali wesołe sto lat.

Nie obyło się bez wzruszeń, uścisków , skierowanych w stronę naszych gołąbeczków i także oni jako pierwsi wyszli na parkiet i tym samym rozpoczęli imprezę zapoznawczą. Powrót do przeszłości okazał się w pełni trafiony, muzyka, konkursy oraz wystrój przypominały co niektórym młodzieńcze lata, a młodsi uczestnicy czasem bywali zaskoczeni.

Jak zwykle przygotowaliśmy dla państwa kilka niespodzianek: wycinanie produktów z karteczek na czas wygrała Bożena 53 z Rybnika i otrzymała piękną tace od firmy „Zepter” ( dokładnie od doradcy Gabrieli Szubert tel.511 198 612)drugie miejsce należało do Leszka 53 z Rybnika- otrzymał kubek, a trzecie miejsce do Piotra 57 z Czernicy- dostał album na zdjęcia.

Kolejny konkurs okazał się trudniejszy, zaprosiliśmy trzy pary (jeszcze niepołączone) do zgadywania tytułu, lub wykonawce piosenek. W tej konkurencji wygrali Urszula 25z Jankowic i Dawid 35 z Bełku, którzy odgadli wszystkie pytania i tym samym w nagrodę zabrali ze sobą wszystkie punkty w postaci pomarańczy oraz zostali zaproszeni na kolacje we dwoje w stylu PRL.

Niestety kolacja trwała bardzo krótko, bo Zolytnica Urszula źle się poczuła,( a może przestraszyła się łańcuchów do których były przywiązane widelce) i na nieszczęście Zolytnika Dawida opuściła prędzej nasz wieczorek. Dwie pary, które przegrały konkurs otrzymały torby z niezbędnymi prezentami do podziału (mielonka turystyczna, szary papier toaletowy, kawa zbożowa, stołowa czysta na wzmocnienie, kiełbasa zawinięta w gazetę). Medal Zolytnicy otrzymała Bożenka 53 z 

Rybnika, a medal Zolytnika Piotr 57 z Czernicy, za przodowanie na parkiecie i uczestnictwo w konkursach. I tym razem zabawa była udana, pełna radości, tańca do utraty tchu i wzajemnej adoracji. Kto bardziej odważny otrzymał numer telefonu na miejscu, a dla tych bardziej nieśmiałych starałam się zdobywać numery po wieczorku za zgodą drugiej strony. Życzę przyjemnych spotkań we dwoje i zapraszam na wieczorek 12.11.2014 Dziki Zachód. Będzie dziko, szybko, zabawnie i oczywiście zagadkowo. Ilość miejsc ograniczona.

Z poważaniem Anna Guzior

W związku z ogromnym zainteresowaniem ze strony Państwa naszym najbliższym wieczorkiem taneczno – zapoznawczym organizowanym  w dniu 22.10.2014r. i koniecznością odmawiania wielu chętnym informujemy, że  nie ma już wolnych miejsc na tą imprezę. Od poniedziałku 20.10.2014r. rozpoczynamy sprzedaż zaproszeń na wieczorek 12.11.2014r. (dziki zachód) w Czerwionce. Kawiarnia „Esencja”. 26.11.2014r. (wieczorek Andrzejkowy) w Limanowej „Restauracja Siwy Brzeg”.
Ilość miejsc w obu przypadkach OGRANICZONA!!!

Dodaj komentarz