Szanowni Zolytnicy i Zolytnice

Pierwszy Wieczorek Taneczno-Zapoznawczy po wakacyjnej przerwie już za nami.

Wygłodniali tańca, rozmów i po prostu bliskości nasi Zolytynicy i Zolytnice bawili się wspaniale.

Na naszym spotkaniu gościliśmy dwie pary połączone przez Centrum Zapoznawcze Zolyty: Dorotę z Dębieńska i Romana z Dębieńska oraz Jadwigę z Leszczyn i Ryszarda z Szczygłowic.

Tym razem chciałam osobiście uczcić ich szczęście wraz z pozostałymi uczestnikami wieczorku.

Tylko dla nich został przygotowany pięknie przystrojony stół, każda z par otrzymała bukiet kwiatów oraz drobny upominek, wszyscy (z wyjątkiem zmotoryzowanych) wypili lampkę szampana i zaśpiewali Sto lat za ich miłość, a Kawiarnia Esencja dołączyła się częstując Nasze Pary płonącymi deserami !!!

Szczęśliwych połączonych przez Nasze Centrum jest o wiele więcej i dlatego ,począwszy od tego wieczorku będę zapraszać i dziękować kolejnym Parą.

Zabawa jak zwykle była udana ,a ja osobiście miałam obawy gdyż dołączyło do naszego grona sporo nowych uczestników, jednak stali Zolytnice i Zolytnicy przygarnęli ich pod swoje skrzydła i ci, którzy w pierwszym momencie byli onieśmieleni, to pod koniec zabawy zapominali o swych obawach.

Medal Zolytnicy przypadł Iwonie 45 z Rudy Śląskiej, a Zolytnika Ryszardowi 70 z Knurowa.

W naszym konkursie na najlepszą Tańczącą Parę wygrał: Andrzej 56 z Żor i Ania 57 z Rybnika, II miejsce trafiło do Ryszarda 70 z Knurowa i Iwony 45 z Rudy Śląskiej, a III miejsce do Marka 56 z Gliwic i Beaty 44 z Knurowa.

Nagrody były dobre dla ciała i ducha (kwiaty i coś na wzmocnienie…) ufundowane przez Śląskie Centrum Kredytowe A.Guzior.

Na tym spotkaniu każdy z uczestników otrzymał drobne gadżety Zolytowe (zapalniczki,długopisy,teczki) by te upominki przypominały nasze Centrum. Wieczór okazał się sukcesem i bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaszczycili nas swoim uczestnictwem.

Zapraszam na kolejne spotkania:15.10.2014 godzinna 18:00 Szybkie Randki, a 22.10.2014.godz 18:00 Wieczorek Taneczno-Zapoznawczy lata 70,80,90 oczywiście w Kawiarni Esencja.

Ilość miejsc ograniczona!!!!

Z poważaniem Anna Guzior

Dodaj komentarz