Szanowni Zolytnicy i Zolytnice

Za nami kolejny Wieczorek Rozrywkowo-Zapoznawczy. Tym razem okazał się jeszcze wspanialszy,a to zasługa naszych Zolytników i Zolytnic, którym Zolytowanie weszło w krew oraz dzięki „królewskiej” zabawie prowadzonej przez naszego nowego Dj.Przemka Króla, który z pasją, profesjonalizmem i uśmiechem na twarzy dostarczył nam super muzyki i atrakcji na najwyższym poziomie! Właścicielka Kawiarni „Esencja” po raz kolejny ugościła nas w swoim ciepłym i przytulnym wnętrzu oraz poczęstowała nas pyszną kawą i świeżutkim ciastem. Ten wieczór był wyjątkowy poprzez różnorodność atrakcji, zaangażowanie całego zespołu „Centrum Zapoznawczego ZOLYTY”(Teresy,która razem ze mną witała Państwa,pomagała w konkursach,robiła pamiątkowe zdjęcia i nawet zorganizowała rekwizyty od swych siostrzenic (Karoliny i Dominiki) a Mirela przygotowała dla Państwa zaproszenia oraz rekwizyty). Pani Urszula i Kasia, które u nas nie pracują bardzo zaangażowały się w naszą sprawę i dorzuciły kilka drobiazgów. Nie zabrakło upominków, które dostarczyła Pani Barbara Kowalska z                  Biura Regionalnego „Oriflame” z Rybnika.

Nasi Zolytnicy i Zolytnice otrzymali super nagrody od Salonu Urody „Prestige”(zabieg pielęgnacyjny na twarz) „Oriflame” zestaw kosmetyków dla Zolytnika i Zolytnicy oraz upominki dla wszystkich uczestników naszej zabawy. Śląskie Centrum Kredytowe A.Guzior ufundowało kosz słodyczy,zestaw do pisania „Parker”,trzy zegary ścienne,trzy kubki,dwa parasole oraz zestaw kosmetyków. „Kawiarnia Esencja i Centrum Zapoznawcze Zolyty” ufundowały dwie romantyczne i dwie skromne kolacje.

W naszych konkursach tym razem najlepszymi byli: Zolytnik Ryszard1,Ireneusz oraz Władysław.Zolytnicą Urszula i Ania3. Zolytowe „MAM TALENT” wygrała Pani Halina z Knurowa, która swoim występem podbiła serca Jurorów i pozostałych uczestników zabawy!

Drugie miejsce wyśpiewała sobie Pani Ania1 z Żor!

Trzecie miejsce należało do Pani Ani2 z Czerwionki!

Gwoździem programu była „Randka w Ciemno”. Wybierająca Pani Ania2 wybrała Pana Jana1 i razem wylosowali (skromną kolację).

Zolytnik Marek który wybrał Panią Halinę wylosował Romantyczną Kolację z płonącym daniem głównym i deserem.

Najlepszym Zolytnikiem okazał się Pan Ryszard1, który walczył na parkiecie,brał udział w licznych konkursach i wylicytował skromną kolację na którą zaprosił Zolytnicę Jadwigę!

Najlepszą Zolytnicą została Pani Irena z Knurowa, która również bawiła się doskonale i wylicytowała Romantyczną Kolację, na którą zaprosiła Pana Czesława.

Wieczór okazał się Sukcesem, podnieśliśmy poprzeczkę bardzo wysoko i mam nadzieję że 09.04.14r. na naszym kolejnym Wieczorku Zapoznawczym zaskoczymy Państwa nowymi pomysłami!

Jak zwykle po wieczorku linia telefoniczna jest gorąca,otrzymuję telefony od tych Państwa którzy nie wymienili się kontaktami. Ucho mam czerwone jednak cieszę się bardzo takim zainteresowaniem i serce rośnie gdy „Centrum Zapoznawcze Zolyty” łączy kolejne pary!!!

Każdy z Państwa do naszego Centrum trafił z własnego powodu:szukacie miłości,przyjaźni bądź dobrej zabawy dostarczanej w dużych dawkach na zabawach zapoznawczych. Jednak każdy z was jest wyjątkowy i zasługuje na profesjonalne traktowanie,pełną dyskrecję i ciepłe słowo. Gorąco wierzę, że prowadzenie „Centrum Zapoznawczego Zolyty” ma sens,dzięki Państwu spełniam się coraz bardziej i odkrywam w sobie jeszcze więcej empatii,pokory do życia oraz nieograniczonej satysfakcji.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za tak cudowną zabawę,za to że jesteście z nami na samym początku tej drogi ku Szczęściu i wzajemnego Spełnienia.

Z Poważaniem Anna Guzior

Dodaj komentarz